امروزه با گسترش تجارت الکترونیک و تاثیر آن بر حوزه کسب و کار باعث شده تا افراد برای سهولت و صرفه جویی در وقت و هزینه از این تکنولوژی استفاده کنند.فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل با در نظر گرفتن این امکان برای مشتریان خود در سراسر کشور سعی کرده تا ایمن ترین و کامل ترین خرید را ارائه دهد.منظور از ایمنترین خرید این است که افراد حقیقی و حقوقی(شرکت ها و سازمان ها ) از نظر فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل باید با آدرس, کد ملی  یا کد اقتصادی وشماره تماس های همراه و ثابت و آدرس ایمیل شناخته شوند.این اطلاعات از بروز خطا جلوگیری کرده و این امکان را به فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل می دهد که برای هماهنگی های ارسال و پشتیبانی محصول و همچنین در مواقع ضروری و اطلاع رسانی ها با مشتری در ارتباط باشد.
فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل برای اطلاع رسانی محصولات مورد نیاز مشتریان از آدرس ایمیل معتبر استفاده می کند .این اطلاع رسانی تقاضای بسیاری از مشتریان بوده است اما در صورت عدم تمایل کاربران این اطلاع رسانی قابلیت لغو دارد.همچنین هرگونه اطلاع رسانی با شماره پیامک های ............... و............... و آدرس ایمیل ................ انجام میشود و آدرس های دیگر و همچنین شماره پیامک های دیگر از نظر فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل سوء استفاده محسوب شده و از نظر قانونی قابل پیگیری است.
تمامی اطلاعات کاربران در بانک اطلاعاتی فروشگاه لوازم خانگی سندباد ذخیره می شود.این اطلاعات کاملا محرمانه میباشد و افراد و سازمان های غیر مجاز امکان دسترسی به آن را ندارند. زیرا امنیت اطلاعات کاربران و اعتماد آن ها به این مجموعه برای فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل بسیار حائز اهمیت است. کاربران نیز باید در حفظ و نگهداری کلمه عبور ورمز های امنیتیشان کوشا باشند و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص دیگری قرار ندهند. فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل موظف است این اطلاعات را در مواقع ضروری و با حکم قانونی به مراجع ذی صلاح تحویل دهد.
در صورت ایجا هرگونه سوال یا مشکل می توانید با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید:
نلفن تماس: 021-55071813 -09121388841
شماره تماس مسئول سایت :09197459886-09211137243
آدرس فروشگاه لوازم آشپزخانه کیاگل: میدان شوش – خیابان صابونیان – مجتمع تجاری قصر بلور – طبقه -1 –واحد56